Kdo nám pomáhá

Když jsem se v lednu 2017 definitivně rozhodla bezpečí a pohodlí vysokoškolského studia vyměnit za status OSVČ, čekalo mne mnoho náročných dní a bezesných nocí.
Přestože teď, po půlroce usilovné dřiny, rozhodně nemám o práci nouzi a spí se mi o mnoho pokojněji,
mnohokrát přijde moment, kdy mne dožene tíha toho, co vše mne na cestě k pracovní a životní stabilitě ještě čeká.
 
Zodpovědnost mám nejen za sebe, ale v podstatné chvíli také za děti, kterým terapie pomáhá jít životem o trošičku snáz ... 
 
Na tomto místě bych ráda poděkovala těm lidem, kteří mou práci s dětmi podpořili
 
- všem známým i mnohým rodičům, kteří během terapií postupně přinášeli, co bylo pro funkční začátky nezbytné - podložky na cvičení, polštáře, přikrývky ...
 
  Firmě Sakypaky, která dětem darovala do nového školního roku od září 2017 úžasný polohovací  vak, ve kterém mohou všechny relaxovat a ty nejkřehčí v něm dokonce chviličku i posedět.
 Ač se snažím pracovat s dětmi nejjemněji, jak mohu, nejednou spolu procházíme momenty bolesti.  Není nic příjemnějšího, než když se po náročném cvičení může dítě spokojeně schoulit ve známém prostředí a vědět, že po práci přichází odměna.
 
  Panu Františku Horváthovi, který mým jogínkům věnoval sadu zpívajících mís. K józe a muzikoterapii neodmyslitelně patří. Vážou  se k nim mé vzpomínky na úžasná školení jógy v Evropě i za oceánem a dlouho mne mrzelo, že zážitek s nimi nemohu dětem dopřát. Díky nim se terapie pro mnoho dětí, především těch s autismem, stanou mnohem snáze uchopitelné.
 
 Firmě Econea, která darovala dětem k užívání úžasné šetrné ručníky a krásné a ekologické kelímky na pití, a já mohu mít tak jistotu, že se dětem po celou dobu pobytu u mne dostává toho nejlepšího :-)
 
 
 
 
 Firmě Habitat, která přispěla dětem k pohodlnějším terapiím darováním  krásných měkkých relaxačních polštářků a přikrývky.
 
 
 
 
Firmě Justin Design, která pomohla náš prostor zútulnit i pro rodiče úžasně pohodlným a multifunkčním sedacím pufem
 
 - děti ho absolutně milují, vydrží díky němu vzpřímeně sedět a soustředit se :-)
 
 
Díky, že pomáháte dětem spolu se mnou! 

Chcete pomoci?

 

Mým snem je vytvořit dětem Snoezelen koutek, multisenzorický stimulační prostor, kde mohou bystřit smysly a zároveň relaxovat po cvičení. Finančně je takový projekt poměrně nákladný, proto uvítáme jakoukoli finanční či materiální pomoc!

 

Děkujeme!